Ads Area

TOTAL BÜYÜK ÇEKİLİŞ KAMPANYASI’NDA 1 YILLIK BEDAVA YAKIT KAZANAN İKİNCİ DÖNEM TALİHLİLERİ BELLİ OLDU

Dünya akaryakıt devi Total, Club Total Card ile kazandırmaya devam ediyor. 

 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek olan kampanya süresince toplam 45 kişi 1 yıllık bedava yakıt kazanırken, 60.000 kişiyi de 5, 10 ve 15 TL değerinde bedava yakıt sürprizleri bekliyor. Kampanyaya katılan Club Total Card sahipleri arasında 23 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirilen çekilişte ikinci dönem talihlileri belirlendi. 

 Müşterilerine özel kampanyalar sunan Total, 17 Kasım 2014 tarihinde başlayan kampanyasıyla kazandırmaya devam ediyor. 45 gün süreli kampanyanın talihlileri üç farklı çekilişle belirlenip ilan ediliyor. 

23 Aralık 2014 tarihinde düzenlenen ikinci çekiliş ile bir yıllık bedava yakıt kazanan ikinci dönem talihlileri belirlendi. Kampanya kapsamında şimdiye kadar yaklaşık 55.000 adet 5, 10 ve 15 TL değerinde bedava yakıt sürprizleri katılımcılara dağıtıldı. 

Çekiliş sonunda Ali Güneyli, Erdoğan Çakır, Tevfik Dönmez, Mustafa Karabina, Ensar Merdan, Mehmet Ali Erkan, Ali Haydar Ertürk, Murat Berli, Yusuf Özsoy, Ahmet Aliyazıcıoğlu, Erol Dere, İsmail Hakkı İnan, Fahri Yamak, Ömer Şinasi Üstün, Abdul Muttalip Özdemir 6.000 TL değerinde bir yıllık yakıtın sahibi oldu. 

Kampanya kapsamında 31 Aralık 2014 tarihine kadar anlaşmalı Total istasyonlarından Club Total Card ile tek seferde yapılan 45 TL’lik akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde Club Total Card sahipleri 6.000 TL değerinde 1 yıllık bedava yakıt kazanma şansı elde ediyor. 45 TL ve üzerindeki harcamalarda her 45 TL için 1 çekiliş hakkı veren Total, kampanyaya katılım konusunda üst sınır getirmiyor. 

Ayrıca 60.000 Club Total Card sahibi tek seferde yapılacak her 45 TL’lik alışverişe 5, 10, 15 TL değerinde bedava yakıt kazanma şansı yakalıyor. Club Total Card sahipleri kampanya boyunca yapacakları tüm akaryakıt ve otogaz alımları için standart Club Total puanı kazanmaya devam ediyorlar. Club Total Card sahipleri, Club TOTAL Card ile kazandıkları puanlarını akaryakıt veya otogaz alımında kullanabiliyorlar. 

Kampanyanın diğer talihlileri ise 06.01.2015 tarihinde yapılacak üçüncü çekilişle belirlenecek olup, çekilişten 2 gün sonra Total’in www.total.com.tr adresindeki internet sitesinde ve Total istasyonlarında duyurulacak.

Ads Area