Ads Area

SHELL FUELSAVE TASARRUF YAKITLARI TANITIM TURU İSTANBUL’DA NOKTALANIYOR

Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları Tanıtım Turu kapsamında son kez İstanbul’da Ticari Araç Sürücüleri ile Buluşuyor! 

Türkiye’nin çeşitli illerini “Her Kuruşun Hakkını Verir” sloganıyla ziyaret eden Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları Tanıtım Turu 22 Aralık tarihinde İstanbul’da son bir kez hafif ve ağır ticari araç sürücleriyle bir araya geliyor. Shell FuelSave Tanıtım Turu süresince 5,713 km yol katedildi ve 10 ilde yaklaşık 10,000 hafif ve ağır ticari araç sürücüsüne ulaşıldı. 

21 Kasım’da İstanbul’dan yola çıkan Shell FuelSave ekibi, 22 Aralık Pazartesi günü İstanbul’a dönerek Sebze Meyve Hali’nde hafif ve ağır ticari araç sürücülerini ağırlıyor ve Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları Tanıtım Turu’nu noktalıyor. 

 Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları ekiplerinin 10 ildeki çeşitli etkinlik alanlarında hafif ve ağır ticari araç sürücüleri ile buluşacağı tanıtım turunun en son ayağında, sürücüler yakıt tasarrufu ve yol emniyeti konusunda bilgilendirilirken, onları langırt ve uzaktan kumandalı kamyon yarışı gibi oyunlar ve sürpriz ödüller kazanabilecekleri yarışmalarla keyifli anlar bekliyor. 

Shell FuelSave çadırını İstanbul Sebze Meyve Hali’nde ziyaret edecek olan sürücüler ayrıca berber ve masaj koltuğu gibi hizmetlerden de yararlanabilecekler. Sürücüler, yol emniyeti ve sürüş güvenliğinin yanı sıra yakıt tasarrufu konusunda da bilgilendirilecek. 

İstanbul’un yanında Türkiye’nin dokuz ilini gezen Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları ekibi Ankara, Kocaeli, Bursa, Manisa, Antalya, Konya, Kayseri, Adana ve Samsun’da 55 noktada hafif ve ağır ticari araç sürücüleriyle bir araya geldi. Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları hakkında Shell, dizel ve benzinli tüm araçlarda yakıt verimliliği sağlayan Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları ile gelişmiş bir tasarruf formülü sunuyor. 

2009 yılında tüketicinin kullanımına sunduğu Shell FuelSave Kurşunsuz 95 benzin ve 2011 yılında istasyonlarda yerini alan Shell FuelSave Diesel, ilk damladan itibaren yakıttan tasarruf etmeye yardımcı olmak üzere geliştirildi. Shell FuelSave tasarruf yakıtları hem dizel hem benzinli tüm araçlara uygun olan verimlilik artırıcı formülüyle, motorda kurum birikmesini engellemeye yardımcı oluyor. 

Yakıt tasarrufu konusunda bilinçlendirme çalışmalarına önem veren Shell, dünya çapında 1 milyon sürücüye yakıt tasarrufu sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla “Hedef 1 Milyon” adlı bir kampanya da başlatmıştı. Yakıt maliyetlerini azaltma yollarını interaktif ve dijital oyunlarla sunan Hedef 1 Milyon, ülkemizde de yoğun ilgi görüyor.

Ads Area