Ads Area

HTC DESİRE EYE TÜRKİYEDE SATIŞTA

HTC, bir süre önce resmen duyurduğu yeni akıllı telefonu Desire EYE Türkiye'de resmen satışa sunduğunu duyurdu. Hem ön hem de arka tarafta yer alan kameralarıyla dikkat çeken ürün, ülkemizde 1899 TL peşin fiyat veya operatörlerin çeşitli kontratlı teklifleriyle satın alınabiliyor. 

Desire EYE'ı diğer birçok telefondan ayıran en önemli özellikleri, ön ve arka tarafında flash ışıklarıyla birlikte 13MP'lik kameralar bulundurması. 

Böylelikle hem arka kamerayı kullanırken hem de ön kamerayı kullanırken net video ve fotoğraflar elde edebileceksiniz. Ön kamera lensinin geliştirilmesi ve flash ışığının eklenmesi de düşük ışık koşullarında dahi daha net selfie - öz çekim fotoğraflar çekebilmenizi sağlıyor. 

 Son döneme baktığımızda birçok üreticinin selfie - öz çekim kamera tarafında çalışmaları bulunuyor. HTC'nin bu yeni modeli de bu sınıf için dikkat çekici olarak gösterilebilir HTC Desire EYE'nin teknik özellikleri; 5.2 inç, 1080p ekran IPX7 sertifikasıyla toz geçirmiyor ve yarım saat boyunca 1 metre su derinliğinde çalışabiliyor

16GB dahili hafıza + microSD ile 128GB'a kadar artırma desteği 2GB RAM Snapdragon 801, 2.3 GHz Krait 400 işlemci Adreno 330 GPU Li-Ion 2400 mAh batarya Bluetooth 4.0, NFC, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot (Teknokulis)
Tags

Ads Area