Ads Area

BATIŞEHİRDEN EVİNİZİ ALIN İSVİÇRE ALPLERİNDE SÖMESTR TATİLİ KAZANIN

Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi ödüllü ve getiri potansiyeli yüksek projesi Batışehir’de ev sahibi olmanın şimdi tam zamanı. 

Emlak Konut GYO güvencesiyle EGEYAPI tarafından geliştirilen ve 2014 yılının getiri potansiyel en yüksek projesi seçilen Batışehir’de , kısa bir süre için geçerli olacak kampanya kapsamında daire sahibi olmak isteyenlere büyük bir avantaj sunuluyor. 

Batışehir’deki evinizi isterseniz Emlak Konut finansmanı veya 120 ay vadeli banka kredisi ile alabilir, yalnızca %0.69 faiz oranı ile banka kredisiz 2,267 TL’den başlayan taksitlerle rahat rahat ödeyebilirsiniz. 

 Benzersiz bir mimari anlayışa ve heyecan veren bir tasarıma sahip olan Batışehir’in yaşamın başladığı etaplarında , bugün daire sahibi olanlar yarın bu ayrıcalık hayata başlayabilirler. Üstelik tüm bunların yanında İsviçre Alpleri’nde çift kişilik 4 gece 5 gün muhteşem bir sömestr tatili de hediyeniz. 

 Konutlarında yaklaşık 15.000 kişinin yaşayacağı , ofislerinde ise 3 bin kişinin çalışacağı proje kapsamında konut ve ticari alanların yanı sıra Doğa Koleji ve Four Points by Sheraton markasının işleteceği bir otel de bulunacak. Prestijli rezidans dairer ve A+ ofislerin yer alacağı Batışehir’de çok sayıda önemli markanın bulunacağı bir açık hava alışveriş çarşısı bulunuyor. Proje lokasyonu eşsiz bir değere sahip… 

Batışehir, Tem otoyolunun hemen yanı başında bulunması hem de ana arterlerin kesiştiği kolay lokasyonu ile ulaşım konusunda büyük avantaj sağlıyor. Taksim’e 19 , Maslak’a 20 , Atatürk Havalimanı’na ise sadece 12 km mesafede. Siz de hemen Batışehir satış ofis ofisine giderek , benzersiz fırsatlar ve hediyelerle ayrıcalıklı bir hayatta ev sahibi olabilirsiniz.

Ads Area