Ads Area

TEKNOLOJİ ZİRVESİ 2014

Turkcell, kurumsal müşterilerini ve iş ortaklarını dünyanın en önemli fikir önderleriyle buluşturmaya devam ediyor. 

12-13 Kasım tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Turkcell Teknoloji Zirvesi; yurtiçi ve yurtdışından, iş ve teknoloji dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak. 200’ün üzerinde konuşmacının katılacağı zirvede; sanayici ve işadamları, iş dünyasının liderleri, akademisyenler, girişimciler, bilgi teknolojileri dünyasında çalışan profesyoneller, teknolojiyi kullanarak işinde fark yaratan şirketler kendi başarı hikâyelerini ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. 

Turkcell’in, 2010 yılından bu yana gerçekleştirdiği zirvede, şirketlere bugünün ve geleceğin teknoloji vizyonu hakkında ipuçları verilmesi hedefleniyor. 12 bin kişinin katılması beklenen etkinlikte Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ile bilim adamı ve fütürist Michio Kaku ana konuşmacılar olarak yer alıyor. 

Turkcell Teknoloji Zirvesi, 112 oturumda 200’ü aşkın fikir önderini 12 binin üzerinde davetliyle bir araya getirecek. Zirve www.turkcell.com.tr/teknolojizirvesi web adresinden, http://bit.ly/TTZ2014_Mobil adresinden indirilebilecek mobil uygulamadan ve #TeknolojiZirvesi etiketi ile Twitter’dan takip edilebilecek.
Tags

Ads Area