Ads Area

HUAWEI G7 VE MATE7 MODELLERININ TÜRKIYE PAZARINA SUNDU

Huawei G7, 999 TL'den başlayan fiyatlarla 20 Kasım 2014 tarihinden itibaren satışa sunulurken, Huawei Mate7 ise Ocak 2015 itibariyle pazardaki yerini alacak.

Huawei G7, iki günden fazla dayanan bataryası, 64 bit işlemcisi, farklı tasarımı ve metal gövdesiyle dikkat çekerken, Huawei Mate7 de 6 inçlik geniş ekranı ve güçlü işlemcisinin yanı sıra dahili parmak izi okuyucusuyla öne çıkıyor. 

TÜRKİYE'DE MARKA BİLİNİRLİĞİ ARTIYOR
Huawei'nin yeni ürünlerinin Türkiye'de satışa sunulmasıyla ilgili düzenlenen toplantıda konuşanHuawei Tüketici Ürünleri Müdürü Zhou Yang, şunları söyledi: "Huawei olarak, geçtiğimiz 3 yıl boyunca yüksek nitelikli ürünler geliştirmek amacıyla ortaya koyduğumuz çabaların meyvelerini topladığımız bir döneme girdik. 

Piyasaya sürülen akıllı telefon adedi bazında, IDC'nin 2014'ün ilk yarısı için açıkladığı sonuçlara göre dünyanın 3'üncü en büyük üreticisi haline geldik. Çin ve Batı Avrupa gibi pazarların yanı sıra Türkiye'de de Huawei marka bilinirliğinin ve algısının her geçen gün daha da güçlendiğini gözlemliyoruz. 

Bundan sonraki dönemde Huawei olarak Türkiye'de temel amacımız, yüksek teknoloji ve tasarımın bir araya geldiği akıllı telefonlarımızı Türk tüketicisiyle buluşturmaktır."

Yeni ürünlerin, Huawei'nin kişiselleştirilmiş deneyimleri ve kalite algısını yüksek performansla buluşturma çabasının bir sonucu olduğunu söyleyen Huawei Tüketici Ürünlerinden Sorumlu Pazarlama Direktörü Cem Sezer,ise "Türkiye'de satışa sunduğumuz bu ürünler, Huawei'nin üst düzey kalite ve teknolojiyi dünyadaki herkes için erişilebilir kılma felsefesinin ideal birer örneğini simgeliyor. 

Huawei olarak, akıllı telefonlarda tasarım ve inovasyona odaklı yeni ürünlerimizle tüketicilerimize en iyisini sunmaktan ve bu alanda adından söz ettiren şirketler arasında yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi. 
 
HUAWEİ G7: ERGONOMİDE KURALLAR
Huawei G7 nano döküm teknolojileriyle tek parça olarak üretilen metalik gövdeye sahip. 7,6 milimetre inceliğe ve 165 gram ağırlığa sahip olan Huawei G7, Qualcomm'un 4 çekirdekli güçlü 1.2 GHz 64 bit işlemcisiyle ve 3 bin miliamperlik lityum polimer bataryayla donatıldı. 

Huawei G7'nin bataryası normal kullanımda 2 günden, yoğun kullanımda 1 günden fazla güç sağlıyor. Huawei G7, kaliteli fotoğraflar için 28 milimetrelik geniş açı BSI lensle donatılmış 13 megapiksel arka kamera ve 88 derecelik çekim açısıyla 5 megapiksel ön kameraya sahip. 

HUAWEİ MATE7: GENİŞ EKRANDA YÜKSEK PERFORMANS
Verilen bilgiye göre Huawei Mate7, benzer boyutlardaki diğer telefonlardan farklı olarak yüzde 95 oranında metal malzemeden üretildi. 

7,9 milim inceliğinde ve 185 gram hafifliğinde olan Huawei Mate7, 2,9 milimlik dar bir çerçeve içinde yer alan 1080x1920 çözünürlüğündeki JDI Nega-NEO teknolojisine sahip Full HD LTPS ekranıyla kullanıcısına canlı görüntüler sunuyor.

Telefonda 5 megapiksel ön ve 13 megapiksel arka kamera yer alıyor. Huawei Mate7, LTE Cat6 bağlantı yeteneği sayesinde saniyede 300 megabit veri akışı sağlayabiliyor.Yüksek yoğunluklu 4 bin 100 miliamper lityum polimer bataryası 2 günden fazla kesintisiz kullanıma olanak sağlıyor. Huawei Mate7 normal, akıllı ve ultra olmak üzere üç farklı güç tasarrufu modunu destekliyor.

Huawei Mate7, arka yüzünde yer alan parmak izi okuyucusu sayesinde sunduğu kişisel deneyimle benzerlerinden ayrılıyor. Bu algılayıcı, beş farklı parmak izini hafızasında tutabiliyor ve farklı izler için farklı erişim yetkileri atayabiliyor. Parmaklar ıslak olduğunda bile okuma yapabilen algılayıcının depoladığı parmak izleri, şifreli ve güvenli olarak kaydediliyor.zaman
Tags

Ads Area