Ads Area

ADATA CHOİCE HC500 TV’DEN KAYIT YAPABİLİYOR

Televizyondan kayıt yapabilen, bulut destekli yeni harici disk tanıtıldı. ADATA Choice HC500 model taşınabilir disk, akıllı TV’lere bağlanıp daha sonra izlenmek üzere istenen program ya da film kaydedilebiliyor. 


Aynı zamanda bulut destekli olan ürün ile her yerden dokümanlara ulaşmak mümkün. ADATA Choice HC500 model disk, hem akıllı TV’lere bağlanıp kayıt yapabiliyor hem de bulut desteği sayesinde her yerden diskteki dokümanlara ulaşabilme olanağı sunuyor. 

Sağlam ve çok şık metal bir kaplamaya sahip olan ADATA HC500, akıllı TV ya da PC’ye bağlanarak çok hızlı bir şekilde kayıt yapabiliyor. USB 3.0 desteği olan ürün, modern yaşamın getirdiği daha yüksek çözünürlüklü videoları da hızla kaydedebilmeyi sağlıyor. 

Akıllı TV’yi programlayarak daha sonra izlemek üzere sevilen bir programı, maçı ya da filmi ADATA HC500’e kaydetmek mümkün. Özel fotoğraflar, dokümanlar güvenli ortamda ADATA HC500’ü kişisel depolama ürünü olarak kullanıp, özel olarak geliştirilen bulut yazılımı ile her yerden güvenli bir şekilde bu dokümanlara ulaşmak mümkün. 

Windows, Mac OS, IOS ve Android destekli olan NTI Mist kişisel bulut yazılımı sayesinde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlardan istenilen yerden, istenilen zaman diskteki verilere –güvenli bir şekilde- ulaşılabiliyor. ADATA HC500 ile veri yedeklemek de artık çok kolay. 

Windows uyumlu olan NTI Backup EZ sezgisel yazılımı sayesinde, tek bir parmak dokunuşu ile dokümanları bulutta yedeklemek mümkün. Üstelik disk, G Shock Sensor ile çarpma, düşme gibi durumlarda verileri koruyor. 

Kumlanmış metal kasaya sahip olan ADATA HC500 titanyum ya da altın rengi kasa seçeneği ile satışa sunuluyor. 500GB ve 1TB kapasite seçenekleri de olan ürünün bazı özellikleri ve fiyatı ise şöyle: 

ADATA Choice HC500 Taşınabilir Disk 
- 500GB ya da 1TB depolama kapasitesi seçeneği, 
- Titanyum ya da altın renk seçeneği, 
 - USB 3.0 arabirim (geriye dönük olarak USB2.0 desteği de bulunuyor), 
 - Windows XP/Vista/7/8 işletim sistemlerini destekliyor, 
 - 2.5 inç SATA HDD, - 115 x 77.6 x 15.5 mm boyutunda,
 - 178 gr ağırlığında, 
- 3 yıl garanti 
500GB – 55,99 USD+KDV; 1TB- 71 USD+KDV (Tavsiye edilen satış fiyatlarıdır).zaman
Tags

Ads Area