Ads Area

HUAWEİ ASCEND P7 TÜRKİYEDE SATIŞTA

Huawei, dün gerçekleştirdiği bir basın toplantısıyla, en iyi akıllı telefonu Ascend P7'yi Türkiye’de satışa sunduğunu duyurdu. 


Huawei Türkiye Genel Müdürü Zhao Gang’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, Huawei’nin dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi olduğu hatırlatıldı ve Türkiye’de Huawei’nin marka bilinirliğini artırmak için 5 milyon dolar bütçe ayrıldığı belirtildi. 

 Ascend P7, dünyanın en ince 4G telefonu olma unvanına sahip. 1920x1080p çözünürlük sunan 5 inç ekrana sahip olan telefon, gücünü dört çekirdekli 1,8 GHz HiSilicon Kirin 910T işlemciden alıyor. 2 GB bellek ve 16 GB dahili depolama alanıyla donatılan telefonda microSD kart desteği de bulunuyor. 

 2500 mAh pille gelen Ascend P7, Android 4.4.2 KitKat ile çalışıyor. Huawei, Ascend P7 için Vodafone ile işbirliğine gitti ve telefon ülkemizde ilk olarak bu operatör tarafından satışa sunuldu. Vodafone aboneleri, Ascend P7'ye 36 aya varan taksitler ve ayda 20 TL’den başlayan ödeme seçenekleriyle sahip olabiliyor. Cihazın peşin fiyatı ise 1299 TL.(stuff)

Ads Area