Ads Area

HER İŞİN USTASI ARTIK SAHİBİNDEN.COM’DA

Emlaktan otoya, elektronikten kırtasiyeye on binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük pazar yeri olan sahibinden.com, yenilediği “Hizmetler” kategorisiyle bundan böyle ustalık ve emek gerektiren işler için de aramaların tek adresi olmayı hedefliyor. 

Günlük hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir platform oluşturan sahibinden.com, ev tadilatından dekorasyona, araç servis bakımından nakliyeye kadar birçok alanda farklı hizmeti kullanıcılarıyla buluşturuyor. 

sahibinden.com’da yer alarak hem müşteri sayısını hem de bilinirliğini artıracak olan hizmet verenler, hemen üye olarak 2015’e kadar bu hizmetten ücretsiz faydalanma fırsatını da yakalıyor. 

Yüzde 100 müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışıyla hareket eden sahibinden.com, yenilediği “Hizmetler” kategorisi ile kullanıcılarına en uygun ve hızlı çözümleri sunarken, aynı zamanda hizmet verenler için de yeni bir vitrin yaratıyor. 

28,8 milyon tekil ziyaretçi ve 3,6 milyarı aşkın sayfa görüntülemesiyle en yüksek trafikli Türk sitesi olan sahibinden.com, Hizmetler kategorisinde de en büyük pazaryeri olmayı hedefliyor. sahibinden.com İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi GMY’si Bora Biçer, “Hizmetler” kategorisi ile tüketicilerin “usta” bulma alışkanlıklarını değiştirecek nitelikte bir uygulama başlattıklarını ifade etti. 

Biçer, “sahibinden.com olarak alıcıyla satıcıyı 14 yıldır buluşturan, Türkiye’nin en büyük ve köklü e-ticaret platformlarından biriyiz. Kullanıcılarımıza her zaman yenilikçi ve yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla ulaşmayı ilke edinmiş bir firmayız. 

Bu doğrultuda yaptığımız son yenilik ise “Hizmetler” kategorimizi daha kullanışlı ve zengin hale getirmek oldu. Eskiden tanıdıklarımız aracılığı ile bulmaya çalıştığımız ustaları, artık Hizmetler kategorisinde yer alan ustalar arasından kullanıcıların verdikleri puanları ve yorumları da görerek birçok alternatif arasından seçebiliyoruz. 

sahibinden.com’dan ev ya da araba alan bir kullanıcımız artık bunlarla ilgili tüm bakım ve onarım işleri için başka adresler aramaya ihtiyaç duymayacak” dedi.

Ads Area