Ads Area

Marvel's Midnight Suns ve Need For Speed Unbound Oyunlarına Yeni Bir Game Ready Sürücüsü ve DLSS Desteği Ekleniyor

DLSS 3 RTX'li Portal, The Witcher 3: Wild Hunt, Jurassic World Evolution 2 ve daha fazlası da dahil olmak üzere Aralık ayında lanse edilen yeni oyunlara hız kesmeden adapte oluyor.   

 
GeForce Oyuncuları, Marvel's Midnight Suns ve Need For Speed™ Unbound’da en iyi deneyimi yakalamak için yeni GeForce Game Ready sürücüsüne sahip olabiliyor.     
 
Marvel’s Midnight Suns ve Need For Speed Unbound için Oyuna Hazır 
 


Yeni sürücü, daha fazla DLSS oyunu desteğiyle birlikte geliyor. Need For Speed Unbound, kutudan çıkar çıkmaz DLSS 3 desteğiyle bu hafta oynamaya hazır. Ve Marvel's Midnight Suns, NVIDIA DLSS 2 ve gelişmiş ışın izleme efektleriyle 2 Aralık'ta piyasaya çıkıyor. 
 
Ayrıca NVIDIA'nın, yaygın olarak tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edilen Valve'ın ikonik video oyunu Portal’ı tam ışın izleme, NVIDIA DLSS 3, NVIDIA Reflex ve daha fazlası gibi gelişmiş grafik özellikleriyle yeniden tasarladığını da unutmayın.
 
RTX'li Portal, 8 Aralık 2022'de klasik platform oyunu için ücretsiz, resmi indirilebilir içerik (DLC) olarak kullanıma sunulacak. Aralık ayında DLSS 3 İvme Kazanıyor!    
 
Aralık Ayında DLSS 3 ve DLSS 2 desteğine sahip olan oyunların listesi;    
 
DLSS 3: Need for Speed Unbound (DLSS 3 desteğine sahip) Warhammer 40,000 Darktide (DLSS 3 ve ışın izleme desteğine sahip) Portal with RTX (8 Aralık’ta DLSS 3 ve tam ışın izleme desteğiyle piyasaya sürülüyor) Jurassic World Evolution 2 (8 Aralıkta DLSS 3 güncellemesi alıyor) The Witcher 3: Wild Hunt (8 Aralıkta DLSS 3 ve ışın izleme güncellemesi alıyor)   
 
DLSS 2: Firefighting Simulator (DLSS 2 desteğine sahip) Marvel’s Midnight Suns (2 Aralıkta DLSS 2 ve ışın izleme desteğiyle piyasaya sürülüyor) Choo-Choo Charles (9 Aralıkta DLSS 2 desteğiyle piyasaya sürülüyor) Blacktail (15 Aralıkta DLSS 2 desteğiyle piyasaya sürülüyor)    
 
Tatile özel RTX bonusu: 
Minecraft’da “NVIDIA” izleri. NVIDIA, Minecraft pazaryerinde akıllara durgunluk veren 15 dünya sunuyor. RTX’li Minecraft’a 6 Aralık’ta ücretsiz olarak tamamen ışın izlemeli 4 adet yeni dünya geliyor. 
 
Bunlar şunları içeriyor; 
· Alien Encounter 
· The Redstone Temple 
· A Spirit's Journey 
· The Isles of Whimsy   
 
NVIDIA DLSS kuruluşundan bu yana, geliştiricilerin günümüzün dünyasında sorunsuz çalışan daha ayrıntılı ve sürükleyici oyunlar oluşturmasına olanak tanıyarak oyunları dönüştürüyor. Desteklenen 250'den fazla oyun ve uygulamaya her ay daha da fazlası katılıyor. 
 
Şimdi, darboğazların CPU veya GPU'nun bir sonucu olup olmadığına bakılmaksızın performansı artıran NVIDIA DLSS 3 ve inanılmaz yeni Optik Çoklu Çerçeve Oluşturma teknolojisi bulunuyor. 
 
DLSS 3 artık 14 oyunu desteklerken Aralık ayında bunlara daha da fazlası katılacak. Oyuna Hazır Diğer Yükseltmeler  
 
Yeni Game Ready sürücüsü, GeForce Experience'ı aşağıdaki oyunlarda tek tıkla mümkün kılıyor: 
 
Against the Storm Coral Island Evil West Gotham Knights Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sackboy: A Big Adventure The Chant Tower of Fantasy UNDECEMBER Victoria 3 Warhammer 40,000: Darktide WRC Generations – The FIA WRC Official Game

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area