Ads Area

Millenicom, internetin kapsama alanını genişleten mesh cihazını abonelerine sunan ilk operatör oldu

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncü şirketi Millenicom, evde fiber hızında internetin çekmediği nokta kalmasın diye, mesh teknolojisini abonelerine sunan ilk servis sağlayıcı oldu. 
 

Millenicom’un ayda 29,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduğu TP-Link Deco E3 Mesh Wi-Fi Sistemi, Wi-Fi sinyallerinin 220 metrekare alanda her noktaya ulaşmasını sağlıyor. 


 
SOCAR Türkiye’nin alternatif telekom sektörüne öncülük eden iştiraki Millenicom, Wi-Fi kapsama alanını genişletme özelliğiyle son dönemde büyük ilgi gören mesh teknolojisini, ülkemizde abonelerine sunan ilk servis sağlayıcı oldu. 
 
Millenicom’un avantajlı fiyatlarla sunduğu fiber hızında interneti evin her noktasında yüksek kalitede ve kesintisiz kullanmak isteyen aboneler, TP-Link Deco E3 AC 1200 Mesh Wi-Fi Sistemi’ne, tarifeye ek ayda 29,90 TL’den başlayan ve 24 aya varan taksit seçenekleriyle sahip olabiliyor.  
 
EVİN HER NOKTASINDA YÜKSEK KALİTELİ İNTERNET İHTİYACI ARTTI 
Millenicom Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, sabit internet kullanımının artmasıyla birlikte, yüksek kaliteli ve kapsama alanı geniş bağlantının önem kazandığını vurgulayarak şunları söyledi: 
 
“Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde en iyi uygulamaları referans alan SOCAR Türkiye’nin iştiraki olarak, değişen kullanıcı trendlerini ve ihtiyaçlarını yakından takip ediyoruz. Her zaman en avantajlı fiyatlarla en uygun çözümleri geliştirmek için çalışıyoruz. 
 
Pandemiyle birlikte evde internet kullanımı arttı ve aynı anda farklı odalardan, farklı cihazlardan bağlanan kişi sayısı yükseldi. Evlerde yaygın olarak kullanılan modemlerin verimli internet kullanımı için yetersiz kaldığı noktada, mesh teknolojisi önem kazandı. 
 
Biz de ‘Evlerde fiber hızında internetin çekmediği nokta kalmasın, herkes hızlı internet ihtiyacını kesintisiz karşılasın’ diyerek, ülkemizde mesh cihazı satışı yapan ilk servis sağlayıcı olmanın gururunu yaşıyoruz. 
 
Hem mevcut abonelerimiz hem de Millenicom’un avantajlı dünyasına yeni katılan müşterilerimiz için uygun fiyat ve 24 ay taksit imkanı sunuyoruz.”  
 
MESH TEKNOLOJİSİ, İNTERNETİN DUVARLARDAN VE MESAFEDEN ETKİLENMESİNİ ÖNLÜYOR 
Sabit internetin kullanıldığı yerlerde odalar arasındaki mesafe, duvar kalınlıkları, evin birkaç katlı olması veya internet hattının evin diğer bölümlerine uzak tasarlanması gibi etkenler, bağlantı ve sinyal kalitesinin düşmesine neden oluyor. 
 
Bu sorunu çözmek için geliştirilen mesh teknolojili ürünler, Wi-Fi internet ağının duvarlardan ve mesafeden etkilenmeden, yüksek kalitede ve kesintisiz kullanılmasını sağlıyor. 
 
Kurulumu oldukça kolay olan Deco E3, Wi-Fi internet bağlantısının 280 metrekare alanda, aynı Wi-Fi bağlantısıyla kesintisiz ve rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor. 
 
Hızı 1167 Mbps'ye kadar çıkan Deco E3, 100 cihaza kadar olan bağlantılarda dahi yüksek kalitede İnternet hizmeti sağlıyor. Ayrıca ebeveyn denetim mekanizması ile ailenin her üyesi için ayrı profil oluşturma imkanı sunuyor.  
 
MÜŞTERİ MERKEZLİ KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞI
 Yerleşik operatörlerin altyapısını kullanarak, altyapının izin verdiği en yüksek internet hızını sunan Millenicom, ayda 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla fiber hızında internet sağlıyor. Taahhüt sözü vermek istemeyen müşterilere taahhütsüz paketler, fiyat garantisi isteyen müşterilere ise 12 ay taahhütlü paketler sunuluyor.
 
 ‘Müşteri merkezli kusursuz hizmet’ anlayışıyla uzun yıllardır dijitalleşmeye yatırım yapan Millenicom, abonelik işlemlerini de artık daha hızlı, kolay ve temassız bir şekilde gerçekleştiriyor. 
 
7/24 çağrı merkezi, online işlemler merkezi, mobil uygulaması ve sektörde sadece Millenicom’un kullandığı WhatsApp destek hattı ile ulaşma imkanı sağlıyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area