Ads Area

Huawei MateView GT Entegre Soundbar'a sahip oyun monitörünü tanıttı

Huawei, ilk oyun monitörü HUAWEI MateView GT’yi tanıttı. 

Yepyeni bir ürün kategorisi olarak tanıtılan HUAWEI MateView GT, yenilikçi entegre SoundBar ile birlikte 165Hz yenileme hızını destekleyen kavisli ultra geniş ekrana sahip. 
 


HUAWEI MateView GT ile Huawei, tüketicilere oyun ve eğlence deneyimini yeni bir düzeye taşıyan daha güçlü ve verimli bir monitör sunuyor. 
 

HUAWEI MateView GT, Huawei'nin ilk kavisli monitörü.

21:9 oranında 34 inç erkan ve 3440x1440 çözünürlüğü destekleyen monitör, oyun keyfini en üst düzeye çıkarmak ve oyuncular için sürükleyici bir eğlence deneyimi yaratmak için tasarlandı. 
 
 Renk performansı açısından HUAWEI MateView GT, DCI-P3 renk alanını desteklediği için oyunlar ve video düzenleme için renk doğruluğunu artırıyor. 
 
Her bir panel, Delta E değeri <2 10="" 350="" 4000:1="" ak="" ayr="" biliyor="" bir="" c="" ca="" da="" daha="" destekliyor.="" edilerek="" ek="" ekilde="" ekran="" eri="" f="" fabrikada="" g="" ger="" gerekli="" getirmek="" gt="" h="" hale="" hdr="" herhangi="" huawei="" i="" in="" kalibre="" kontrast="" ksek="" lider="" maksimum="" mateview="" n="" nda="" nit="" olacak="" olarak="" oldu="" oran="" oyun="" parlakl="" piyasaya="" profesyonel="" ra="" rseller="" s="" sunuluyor.="" u="" unu="" ve="" y="" yan="" yenileme="" yla="" z=""> Huawei, herhangi bir oyun ekranı için yüksek yenileme hızının gerekli olduğunu biliyor. 
 
165 Hz yenileme hızı desteğiyle HUAWEI MateView GT, bağlı cihazın grafik işleme yeteneklerini daha da serbest bırakıyor. Bu, yalnızca kullanıcı için daha pürüzsüz ve net görseller sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda göz yorgunluğunu da azaltıyor. 
 
HUAWEI MateView GT, oyun senaryoları için Karanlık Alan Kontrolü özelliğine sahip. Düşük ışıkta ve aşırı pozlanmış sahnelerde ekran parlaklığını ayarlayarak, oyuncuların rakipleri hızlı bir şekilde bulmasına yardımcı olabilir. 
 
Ayrıca ekran, FPS oyunları için özel olarak tasarlanan Nişangah özelliğine sahip. Oyun sırasında silahın dürbünü kapalıyken bile HUAWEI MateView GT, oyunculara bir dürbün sağlayarak kolayca nişan alıp ateş etmelerine yardımcı oluyor. 
 
Huawei'nin ilk oyun monitörü HUAWEI MateView GT, hem oyun hem de eğlence için mükemmel performans sunuyor. Aynı zamanda birçok ince düşünülmüş güçlü özellik ile geliyor. 
 
Gelişmiş tasarımlı Ekran Görüntüsü (OSD) menüsü ile HUAWEI MateView GT, alt çerçevesinin altında bulunan beş yönlü bir joystick sayesinde monitör etkileşimini her zamankinden daha kolay hale getiriyor. 
 
Ayrıca TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık sertifikasını sahip olan monitör, mavi ışığı ve gözlere zararlı olabilecek titremeyi etkin bir şekilde azaltan DC karartmayı destekliyor.  
 

HUAWEI MateView GT Entegre SoundBar 

HUAWEI MateView GT'deki yenilikçi SoundBar, hoparlörü ve braketi bir araya getiriyor. 2.0 stereo ses çıkışlı çift hoparlör ister oyun ister video için kullanılsın, kullanıcıların kendilerini çarpıcı çevresel sese kaptırabilmelerini sağlıyor. 
 
SoundBar'daki RGB dokunmatik panel, yalnızca özelleştirilebilir bir aydınlatma efekti sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıcıların ses seviyesini tek parmakla kolayca ayarlamasına olanak tanıyor. 
 
Tüm bu özellikler, estetiği ve kullanılabilirliği mükemmel bir şekilde birleştirerek kullanıcılar için son derece keyifli bir masaüstü deneyimi yaratıyor. 
 
HUAWEI MateView GT genişletilebilirlik için kulaklık ve mikrofon takılabilecek 3,5 mm ses jakı, iki HDMI 2.0 bağlantı noktası, bir DisplayPort 1.4 bağlantı noktası, şarj ve diğer her şey için bir USB C Tipi bağlantı noktasına sahip. 
 
Bu bağlantı noktaları bir araya geldiğinde, kullanıcıların her türlü genişleme ihtiyaçları karşılanmış oluyor.

Ads Area