Ads Area

Lenovo ThinkBook 13s uyku modundayken bile bildirim almaya ve müzik dinlemeye devam edin

Lenovo ThinkBook13s,Lenovo’nun yeni harikası ThinkBook ile uyku modundayken bile bildirim almaya ve müzik dinlemeye devam edin. 


Teknoloji devi Lenovo’nun her ortamda çalışma keyfi yaşatacak yeni dizüstü bilgisayar serisi ThinkBook ürünü ThinkBook 13s, tasarımı ve güvenliği kadargüçlü özellikleri ile dedikkat çekiyor. 

Dünyanın ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo, yeni ürünü ThinkBook13s ile işinizi keyifli vakit geçirdiğiniz ortamlara taşıyabileceğiz kadar hafif ancak donanımsal olarak tüm işlerinizi halledebileceğiniz kadar güçlü bir bilgisayar sunuyor. 

ThinkBook 13s, şık tasarımı, alimünyum kasası ve sadece 1.4 kg. ağırlığı ve 15.9 mm inceliğinde hafif bir bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor. 

Kolay taşınabilir ThinkBook 13s, Intel core i7 işlemcisi ile dilediğiniz ortamda çalışabileceğiniz güvenli bir dizüstü bilgisayar sunuyor.

Lenovo ThinkBook 13s dizüstü bilgisayarlar sayesinde işinizi en keyifli ortamlarınızda rahatça yaparken performans, hız ve güvenlikten de ödün vermeyeceksiniz. Kesintisiz olarak çalışmayı sürdürürken, ThinkBook 13s eğlenceözellikleriyle de işinize keyif katacak. 

Lenovo ThinkBook 13s, Harman hoparlörlerle Dolby Audio™ özelliğine sahip. Harman ile çok üst düzey bir ses kalitesi sunan ürünler, Dolby Vision™ teknolojisine sahip Tam HD ekranlarla da geliyor. 

Lenovo ThinkBook 13s, keskin ve temiz bir ses ile o kadar ayrıntılı görüntüler ve gerçekçi renkler sunuyor ki, bu deneyim sosyal medya üzerinde profesyonel işler yürüten fenomenlerin bile işini kolaylaştırabileceği gibi sizi de heveslendirebilir. 

Tıpkı bir cep telefonu gibi tek tuşla deneyim, kapalıyken de kullanmaya devam edin 

Lenovo ThinkBook13s adeta bir cep telefonu gibi ekranı kapalıyken güncellemeleri alıyor, bildirimler geliyor ve tek tuşla arama cevaplanabiliyor. 

Telefonunuza gelen bildirimi bilgisayarınızdan görmeimkanı veriyor. Ayrıca tıpkı cep telefonu gibi güç tuşuna entegre bir parmak izi sensörü bulunuyor. 
“Modern Bekleme” özelliğidizüstü bilgisayarınızı 0,5 saniyeden kısa sürede uyandırıyor ve dizüstü bilgisayarınız uykudayken bile e-postaları indirmenize ve müzik dinlemenize olanak sağlıyor. 

Bir parmak izi okuyucusu, tıpkı bir telefon gibi tek dokunuşta oturum açıyor ve ekranı etkinleştiriyor. Hızlı şarj teknolojisi, hareket halindeyken cihazı prize bağlamaya gereksinim duymanızı önlüyor. Klavyedebulunan Skype tuşlarıile de

Ads Area